FERTILLIFE AFYON İÇİN MUAZZAM BİR HİZMET

FERTILLIFE AFYON İÇİN MUAZZAM BİR HİZMET

18:57:33 | 2020-03-14

 

 Fertillife Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Öğüç konuklarını karşıladı.

Geçtiğimiz hafta sonu ilimizde bir dizi ziyaretler kapsamında bulunan Bakan Eroğlunun son durağı Fertillife Sağlık Gurubları oldu. İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen Ticaret Odası Başkanı Hüsnü Serteser’le birlikte sağlık kurumunu ziyaret eden ve uzunca bir zamanını ayıran Bakan Eroğlu’nu girişte Fertillife Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Öğüç karşıladı.
BAKAN EROĞLU; DÜNYA BİZDEN ÖRNEK ALIYOR.
Kurum Doktorlarınında hazır bulunduğu ziyarette hastanenin iç yapısını ve çalışma şeklini bir slayt eşliğinde sunan yönetim, Bakan tarafından takdirle karşılanırken,Ziyareti takip eden basın mensupları da son zamanlarda yaşanan Korona Virüsü ile ilgili merak edilenleri Bakan Eroğluna sorarak bilgiler aldılar. Sağlık Bakanlığının bu konuda çok profesyonel bir yol izlediğini ve olağanüstü başarılı bir yol izlediğini söyleyen Bakan Eroğlu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve tüm Sağlık çalışanlarının takdire şayan işler yaptığına dikkat çekti.
TIP BAYRAMINI KUTLADI. HASTALARA MORAL VERDİ.
Hastane içi ziyarette hasta ve yakınlarıylada ilgilenen Bakan ve beraberindeki heyet, selamlaşmaları sözel ve beden diliyle yaparken,kurum içi hijyen ve genel sağlık sistemleri işleyişinden de oldukça memnun kaldılar. Fertillife Sağlık Gurupları Başkanı Op. Dr Fatih Öğüç ise ziyarete gelen heyete hastane katları ve birimleri tek tek gezdiriken kısa bilgilerle yapılan işlemleri ayrıntıl anlattı. Hasta odalarında kalan hastalara karanfil dağıtmayı da ihmal etmeyen Bakan Eroğlu her birine acil şifalar dilerken yaklaşan tıp bayramı nedeniyle kurum doktorlarınında bayramlarını da kutladı.. Sunulan ikramlarla birlikte ilimizdeki kısa sürede yapılması planlanan Sağlık Üssü projesininde müjdesini verdi.
ETİKET :   afyon fertillife

Tümü